Batı Asya'nın en büyük sanayi sergisi Iran'da

On beşinci Uluslararası Fuarı metal aletler, makine, mobilya, ekipman ve ilgili sanayi, 15 şubat Tahranda yapılacaktır.

IRIB göre: bu sergide İran'dan, 400 şirket ve 21 ülke sanayicisi, Almanya, Avusturya, İspanya, İtalya, Amerika, Belçika, Rusya, BAE, İngiltere, Ukrayna, Çin, Hong Kong, Güney Kore, Japonya, Fransa, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya, Türkiye, Tayvan, Tayland katılımcı ülkeler arasındadır.

Ağaç işleme makineleri, Hammadde ve mobilya endüstrisi ekipmanları , metal aletler çeşitliliği ve Mobilya sanayii için malzeme ve aksesuar, ayrı parçalar, Mobilya ürünleri oluşturmak için alet ekipman çeşitliliği, Kaplamaların çeşitli, döşeme, Duvar Kaplamaları, Dekoratif boya ve duvar kağıdı, Mobilya sanayii için ambalaj malzemeleri çeşitli , Malzeme taşıma makineleri ve Taşıma ürünleri , Endüstriyel otomasyon ve ilgili alanlar, Yayınlar ve uzman dergiler, akademik, okul, özel eğitim hizmetleri sergilenecektir.

Bilgi ve bilgi alışverişi için özel toplantıları ve müzakereler sürdürülmektedir. On beşinci Uluslararası fuar ile ilgili şu sektörlerden  firmalar yer alacaktır; metal aletler, makine, mobilya, ekipman ve ilgili sektörlerle ilgili bulunmaktadır.